NIEUWS

30-06-2020

Het VPT Covid-19 Protocol

Graag presenteren wij het VPT protocol dat wij namens onze leden hebben gemaakt om het veilig werken op en rond het toneel in deze Corona tijden goed te organiseren. Het protocol heeft betrekking op alle activiteiten in ‘het achterhuis’, ook wel backstage genoemd en is bedoeld voor alle (technische)bedrijven, toeleveranciers, (theater)technici, stagehands en andere medewerkers in dit vakgebied.

Voor het schrijven van het protocol hebben we uiteraard de RIVM-richtlijnen toegepast, en hebben we ook een groot aantal reeds bestaande protocollen bestudeerd, zowel nationaal als internationaal. Aangezien de regelgeving voortdurend veranderd, zien wij het protocol als een levend document en zullen we het blijven aanpassen mochten er wijzigingen in wet- en regelgeving plaats vinden.

Wij danken onze leden voor hun waardevolle en constructieve bijdragen.

Download hier het protocol.

Download hier de poster.

 

LID WORDEN